Gimnazjum nr 1 w Gryficach
Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

Karolina Kulig - " NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH "

 Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  

 

 

Karolina z Jedynki wśród ,, Najlepszy z najlepszych”.

   W pierwszy dzień wakacji 30 czerwca 2012r.zostały rozdane wyróżnienia dla piętnastu najlepszych stypendystów w ramach projektu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie
,, Zachodniopomorskie talenty-regionalny system stypendialny III edycja ’’.
Posumowanie tegorocznej edycji projektu odbyło się na konferencji,,Talent, Pasja, Sukces’’,
w której uczestniczyli m.in.:Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz
i Dyrektor Wojewódzkiego Urzedu Pracy w Szczecinie Andrzej Przewoda.Oni również wręczyli finalistom konkursu nagrody. Z naszej szkoły w konferencji uczestniczyła pani Bożena Skrzypczak, która zabrała głos na temat ,,Planowania kariery zawodowej’’.
W tym roku szkolnym z naszego Gimnazjum w projekcie uczestniczyli następujący uczniowie: Nikola Terka z klasy 1b, Karolina Kulig, Katarzyna Przęzak, Mateusz Przęzak oraz Wiktoria Niemiec-wszyscy uczniowie z klasy 2a. Opiekunami stypendystów były: Bożena Dąbrowska
i Bożena Skrzypczak.   Z tej wspaniałej piątki tytuł ,,Najlepszy z najlepszych” uzyskała Karolina Kulig ze średnią ocen 5, 53 i licznymi osiągnięciami nie tylko w obszarze nauki, ale i na polu artystycznym.
Karolina w tym roku szkolnym otrzymała m.in.: wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym ,,Albus” zajmując 13 miejsce w kraju; tytuł,,kaon’’ w polsko- ukraińskim konkursie z fizyki; pierwsze miejsce w szkole w kategorii KADET w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2012 (uczennicy zabrakło 1,75 pkt by otrzymać wyróżnienie), pierwsze miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o ,,Życiu i działalności Alberta Einsteina”oraz w licznych innych konkursach zajęła czołowe miejsce . Ukończyła z wyróżnieniem nie tylko klasę drugą, ale i Państwową Szkołę Muzyczną w Gryficach.
   Nagrodą w konkursie ,,Najlepszy z najlepszych” był laptop oraz dodatkowo gra logiczna
(ją otrzymali też wszyscy uczestnicy projektu- 200 osób).
   Karolinie i innym uczniom naszej szkoły życzymy zakwalifikowania się we wrześniu do następnej edycji projektu oraz jak najlepszych wyników w nauce i sukcesów we wszystkich zaplanowanych konkursach.  

GRATULUJEMY!

 

© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 01.09.2013 r.