Gimnazjum nr 1 w Gryficach
Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

Kolejni Mistrzowie i Eksperci Logicznego Myślenia w „Jedynce”

STRONA GŁÓWNA    

 

 

 Nikola Tułowiecka     Karolina Kulig        Magdalena Chmielewska

   Jak co roku uczniowie z naszego Gimnazjum brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.
   W tym roku w konkursie wzięło udział w całym kraju na poziomie klas pierwszych 3493 uczniów, na poziomie klas drugich 3143 uczniów, na poziomie klas trzecich 1407 uczniów. Wśród tych uczestników znalazły się trzy uczennice z klasy 3a : Nikola Tułowiecka, Karolina Kulig i Magdalena Chmielecka zajmując miejsca od 9 do 12 w kraju, a tym samym otrzymując tytuł Mistrza lub Eksperta Logicznego Myślenia. Nikola Tułowiecka zajęła 9 miejsce w kraju i otrzymała tytuł Mistrz Logicznego Myślenia i Dyplom Laureata. Karolina Kulig zajęła 11 miejsce w kraju i otrzymała tytuł Ekspert Logicznego Myślenia i Dyplom Wyróżnienia. Dla Karoliny to kolejny sukces, ponieważ z Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Olimpu Sesja Zimowa z matematyki zajęła 7 miejsce w kraju ( na 1101 uczestników) i otrzymała Dyplom Laureata Magdalena Chmielecka zajęła 12 miejsce w kraju. Otrzymała tytuł Ekspert Logicznego Myślenia i Dyplom Wyróżnienia.
Naszym laureatkom gratulujemy.
Na szczeblu szkoły w tym konkursie wyróżnili się następujący uczniowie: Na poziomie klas pierwszych pierwsze miejsce zajął Patryk Stasiak – klasa 1a; drugie miejsce: Julia Capała i Radosław Dąbrowski- klasa 1a; trzecie miejsce: Szymon Rodak i Łukasz Krół. Na poziomie klas drugich pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Kulig- klasa 2a; drugie miejsce: Nikola Terka – klasa 2b; trzecie miejsce: Monika Broszkiewicz- klasa 2d.
Tym uczniom również gratulujemy sukcesu na szczeblu szkoły, życzymy powodzenia i jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku szkolnym.

Zespół matematyków: Milena Mularczyk, Bożena Skrzypczak i Marzena Zarzecka

 


© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 01.09.2013 r.