Gimnazjum nr 1 w Gryficach
Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

ŚWIETLICA

STRONA GŁÓWNA    
  Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  


Projekt " Uganda "

   Z okazji „Światowego Dnia Walki z Głodem” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie „Uganda”, który co roku organizowany jest w Gimnazjum nr 1 w Gryficach.  

   W dniach 24-26 października 2012 r. w świetlicy szkolnej, uczniowie wszystkich klas mieli okazję zapoznać się z nowymi materiałami, zdjęciami, filmami ukazującymi życie sierot i wdów w sierocińcu w Ugandzie. W tym roku projekt został wzbogacony o nowe materiały filmowe i zdjęcia z ubiegłorocznej wizyty pastora Paula Busobozi – dyrektora organizacji charytatywnej „Comforting Broken Homes” oraz pastora Piotra Wąsowskiego, którzy przybliżyli naszym uczniom prawdziwe życie dzieci w sercu Afryki. Ponadto przekazali osobiście podziękowania za nasze wsparcie i zaangażowanie w tę akcję.

   Prezentacja została przeprowadzona przy współpracy samorządu szkolnego. Na świetlicy szkolnej można wpłacać pieniądze na zakup prezentów świątecznych dla potrzebujących dzieci. Obecnie zebraliśmy już całą puszkę pieniędzy. Środki finansowe zostaną przekazane organizacji charytatywnej w miesiącu listopadzie. Jest to już piąty rok, gdzie wspieramy finansowo ten cel. Otrzymujemy zawsze podziękowanie za wsparcie, co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ dzięki temu wiemy, że nasza akcja ma sens i zachęca nas do dalszej współpracy.

  Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się zaprosić p. Honoratę Wąsowską – osobę, która jako pierwsza zainspirowała nas do włączenia się w tę akcję.


 

 
 stopka Wychowawca świetlicy:
 mgr Agnieszka Marzec

mgr Agnieszka Marzec

Godziny pracy świetlicy :
8:00 - 15:15

 
 stopka
trwa inicjalizacja, prosze czekac...tanie bilety lotnicze

 stopka

© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Aktualizacja strony: 31.08.2013 r.

Administrator strony :  Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak