Gimnazjum nr 1 w Gryficach
Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

SPOTKANIE Z WICEBURMISTRZEM GRYFIC

STRONA GŁÓWNA    

 

 


   Dnia 21 marca 2012 r. w "Dzień wagarowicza" Gimnazjum nr1 im. Żołnierzy Armii Krajowej
w Gryficach odwiedził przedstawiciel władz Urzędu Miasta i Gminy Gryfice - Wiceburmistrz Waldemar Wawrzyniak. Tak niezwykły gość spotkał się z gimnazjalistami w celu przybliżenia młodzieży gryfickiej zadań i obowiązków jakie realizuje samorząd lokalny. Spotkanie odbyło się na zaproszenie Szkolnego Koła Miłośników Ziemi Gryfickiej pod opieką Pana Jacka Lew. W trakcie pasjonującej debaty uczniowie Gimnazjum nr1 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach zadali Panu Wiceburmistrzowi Waldemarowi Wawrzyniakowi wiele zaskakujących i złożonych pytań np. Jakie atrakcje zorganizuje Gmina Gryfice z okazji Jubileuszu 750-lecia miasta? Jak funkcjonuje Rada Gminy? Jaka jest struktura Urzędu Miasta i Gminy? Jak również pytania dotyczące rewitalizacji murów obronnych, rzeki Regi, Parku Miejskiego czy też odbioru śmieci. Dowiedzieliśmy się również
o problemie działalności bobrów na terenie Gminy. Wszystkie postawione przez naszą brać uczniowską pytania nie pozostały bez odpowiedzi ze strony Pana Wiceburmistrza.
   Na pewno tak obchodzony słynny „Dzień Wagarowicza” przez naszą młodzież na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Młodzież Gimnazjum nr1 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach dziękuje Panu Wiceburmistrzowi Waldemarowi Wawrzyniakowi za tak udaną i twórczą lekcję.

Agata Brożyńska kl. IIa
© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 31.08.2013 r.