Gimnazjum nr 1 w Gryficach
Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

Jedynka na Festiwalu języka angielskiego

 Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  

 

 

UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 1
 NA FESTIWALU JĘZYKA ANGIELSKIEGO W GIMNAZJUM „PRIMUS” W SZCZECINIE

   Jak co roku, uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Gryficach uczestniczyli w konkursach zorganizowanych w ramach Festiwalu Języka Angielskiego przez Gimnazjum Języków Obcych i Informatyki „Primus” w Szczecinie. Hasło tegorocznej imprezy, przeprowadzonej 22 lutego 2013, brzmiało: „W szkocką kratkę”. Uczniowie wielu szkół naszego województwa konkurowali w czterech kategoriach: artystycznej(występy wokalno-muzyczne i recytacje), plastycznej, gramatyczno-leksykalnej oraz tematycznej, związanej z historią, kulturą, geografią i dniem codziennym Szkocji.

   Uczniowie naszej szkoły uzyskiwali dobre miejsca w zmaganiach Festiwalu już w poprzednich latach. Tak było i tym razem. W konkursie języka angielskiego uczennica Magdalena Węsek z klasy I B uzyskała trzecią lokatę, zdobywając z testu 42 punkty na 50 możliwych. Tylko dwie punktacje; 44 punkty i 43 punkty, były wyższe od osiągniętego przez Magdę wyniku. W teście na temat Szkocji Katarzyna Przęzak z klasy III A uzyskała ósmą lokatę, a Karolina Kulig, uczennica tej samej klasy, znalazła się tuż za Kasią, uzyskując dziewiątą lokatę.  

   Wszystkie reprezentantki naszej szkoły lubią uczyć się języka angielskiego i systematycznie uczęszczają na zajęcia koła przygotowującego do konkursów i olimpiad, co przynosi widoczne rezultaty w postaci wielu sukcesów.
Gratulujemy Wam bardzo dobrych wyników i życzymy powodzenia w dalszej nauce języka angielskiego!  

Iwona Krasowska (opiekun koła języka angielskiego)

 

© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 31.08.2013 r.