Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

DZIEŃ DZIECKA W JEDYNCE

 Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  

 

  
   Tegoroczny Dzień Dziecka połączony został z 750-leciem Gryfic. Nasza szkoła przyłączyła się do barwnego korowodu z hasłem " Gdy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat "
   Do wspólnej zabawy na rynku gryfickim przyłączyły się również władze miasta i zaproszeni goście z Meldorf, Gustrof i Gryfowa Śląskiego, które złożyły dzieciom życzenia.
   Podczas imprezy zostały wręczone również nagrody za udział w różnych konkursach. Nasi uczniowie również je otrzymali. Mateusz Przęzak, Damian Walczak i Wojciech Kowalski odebrali nagrody za zajęcie
II miejsca w konkursie Wiedzy o Ziemi Gryfickiej, a Katarzyna Gasperowicz za udział w konkursie fotograficznym " Foto-Gryf 2012- Magiczne Gryfice - gród nad Regą ".
   Uczennice z klasy II A : Karolina Kulig i Agata Brożyńska pod kierunkiem nauczyciela historii pana Jacka Lew wzięły udział w uroczystej sesji Rady Gminy, podczas której zaprezentowały historię Gryfic.
   Popołudniową imprezę na rynku uświetnił występ naszego zespołu wokalnego " Jedynki ". Nasi uczniowie po wspólnej zabawie na rynku zakończyli Dzień Dziecka na szkolnej dyskotece.


GALERIA  ZDJĘĆ

 
 

© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 31.08.2013 r.