Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

STRONA GŁÓWNA    

 

 

„Marzenia się spełniają"...

Pod takim hasłem odbyła się 11 października o godz.12.00 w naszej szkole, uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy obsługi.
   Na wstępie zabrała głos pani wicedyrektor Katarzyna Kulikowska – Lew serdecznie witając wszystkich przybyłych i składając najserdeczniejsze życzenia z okazji tego święta.
  14 października to szczególny dzień dla społeczności szkolnej, to święto Tych, którzy edukują i są edukowani. W gruncie rzeczy to święto nas wszystkich - uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji uczniowie ze Szkolnego Koła Teatralnego przygotowali zabawny program artystyczny, udowadniając,
iż nauczyciel może być szczęśliwy tylko w szkole. Nie zabrakło też podziękowań, życzeń i wierszy, którymi uczniowie wyrazili nauczycielom swoją wdzięczność za ich dobre serce i miłość, za trud nauki i wychowania.
  Szkolny Zespół Wokalny uświetnił uroczystość piękną oprawą muzyczną.
  Na zakończenie akademii goście i nauczyciele udali się na słodki poczęstunek. Był to piękny i uroczysty dzień dla naszej społeczności szkolnej.

Obejrzyjcie migawki filmowe z tego dnia.  


© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 31.08.2013 r.