Gimnazjum NR 1   im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach
72-300 Gryfice ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1   tel. (91) 384-26-62

DZIEŃ  EDUKACJI  NARODOWEJ

STRONA GŁÓWNA    

 

 

   Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. Wtedy  świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia mamy okazję obdarować naszych pedagogów kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w naszą edukację.
  
Z okazji tego święta odbyły się w naszej szkole spotkania uczniów z wychowawcami,
a także uroczysta akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunami są Beata Jasińska i Milena Zając, natomiast oprawą muzyczną zajął się Tadeusz Ślusarczyk.
   Uroczystość rozpoczęli członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy przywitali wszystkich zebranych i  zaprosili do obejrzenia występu. A pokazywał on świetną i wesołą lekcję...
Uczniowie zagrali samych siebie-rozgadanych ananasów, którzy robią wszystko, żeby tylko zbytnio nie namęczyć się w szkole :)  Były zabawne dialogi, żywiołowa gra młodych aktorów, taniec, spontaniczne żarty i komiczne scenki, które wzbudzały salwy śmiechu. Występ przeplatany był piosenkami, które podkreślały niezwykły nastrój wydarzenia i zachęcały do wspólnej zabawy.
Na koniec występujący uczniowie wręczali kwiaty Dyrekcji i Nauczycielom i złożyli najserdeczniejsze życzenia. A na scenie rozbrzmiewała w tym czasie wzruszająca piosenka...
   Zobacz, jak wyglądał Dzień Nauczyciela w naszej szkole ! Na pewno w pamięci wszystkich pozostaną wspaniałe przeżycia i wrażenia.
  
    Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia krótkich migawek filmowych z tego wyjątkowego święta!
 
 


© 2011 - 2012  www.gimgryf1.pl

Administrator strony: Bożena Skrzypczak Bożena Skrzypczak

Aktualizacja strony: 31.08.2013 r.