Wyślij kartkę, uhonoruj Powstańców ! – o akcji „BohaterON”


Już po raz drugi nasza szkoła aktywnie włączyła się w ważne przedsięwzięcie „BohaterON-włącz historię”. Jest to projekt  upamiętniający uczestników Powstania Warszawskiego. Polega na wysłaniu do Powstańców kartek pocztowych dostępnych np. na poczcie i na stronie internetowej https://bohateron.pl/wyslij-kartke/.  Akcja trwała do 2. 10. br.  Warto napisać na nich kilka słów od siebie, pokazać, że pamiętamy i doceniamy ich poświęcenie i ofiarność. Zasłużyli oni na wdzięczność, pamięć i szacunek. Akcja jest  promocją patriotycznych postaw i hołdem złożonym wszystkim, którzy walczyli o wolną Polskę.

Mamy nadzieję, że kartki pisane sercem przez naszych uczniów sprawią przyjemność odbiorcom i pokażą im, że mimo upływu lat nie zapomnieliśmy o ich oddaniu w walce o wolność.