,, Magia talentów??- stypendyści z Jedynki na konferencji.


SAM_303014 czerwca w Sali konferencyjnej budynku Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług SERVICE INTER-LAB w Szczecinie, odbyła się konferencja,, Magia talentów?? w ramach projektu ,, Zachodniopomorskie talenty-regionalny system stypendialny-IV edycja??. W konferencji uczestniczyli stypendyści, rodzice i opiekunowie merytoryczni uczniów. Uczestnicy konferencji zostali powitani przez Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Stypendystom zostały wręczone certyfikaty uczestnictwa oraz upominki. Uczestnicy mogli zobaczyć niesamowity pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu iluzjonisty Aleksandra Kacprzaka. Nasi stypendyści nawet uczestniczyli w ,, Magie show??. Nikoli teraz będą z włosów wylatywać pieniądze a Kewin dał sobie odciąć lewą ręką na gilotynie. O dziwo została pokrojona tylko marchewka.

Uczniowie naszego gimnazjum uczestniczą od samego początku w projekcie. W tym roku szkolnym ze stypendium korzystali: Nikola i Kewin Terka; Klaudia Kulikowska; Arkadiusz Śpiewak; Szymon Rodak; Anita Braun; Bartosz Dowgierd; Wiktoria Szymakowska; Agata Kaźmierczak.   Jest to duże wsparcie dla potrzeb uczniów, pozwalające realizować i rozwijać ich zainteresowania i talenty. N Nauczycielami wspierającymi stypendystów w gimnazjum są : Barbara Derlecka, Elżbieta Jabłonowska, Bogdan Janowski i Bożena Skrzypczak.

Wszystkim naszym stypendystom gratulujemy i życzymy stypendium w przyszłym roku szkolnym. Zatem walczcie o wysokie średnie i uzyskujcie sukcesy w szerokim tego słowa znaczeniu.